מבצע חנוכה, בקנייה של 2 פריטים, קבלי את השלישי בחינם (הזול מבניהם) המבצע בתוקף עד ה15.12.

משלוח חינם בקניה מעל 399 ש"ח.

 

ההזמנה שלי

הבדים הטבעיים והחדשניים שלנו

הבגדים שלנו, מיוצרים מבדים טבעיים, בשל הנוחות, הערך האקולוגי והנכסים הרוחניים שלהם. איכות הבגדים בהם אנו עושים שימוש לייצור הבגדים משפיע על הטוהר הרוחני של הבגדים, המשפיע באופן ישיר על האנשים שלובשים אותם. בהשוואה לבגדים המיוצרים מסיבים מלאכותיים, בגדים המיוצרים מסיבים טבעיים הם בעלי יכולת טובה יותר להגנה מפני אנרגיה שלילית.

אנו משלימים את הצעת הערך שלנו עם בדים חדשניים וממוחזרים, המתחברים אל פתרונות טכנולוגיים מעשיים להגדלת הנוחות שלך.

חומרי הגלם הטבעיים שלנו

החומרים החדשניים שלנו

Coolmax רשת היי טק נושמת המיוצרת מסיבי פוליאסטר, הסופגת פחות לחות והמאפשרת לזיעה להתנדף במהירות. מאחר וזיעה מפחיתה אנרגיה, יש חשיבות לכך שהיא תתנדף כראוי. רשת זו מאפשרת לך להישאר יבשה ומשאירה אותך מקוררת במזג אויר חם ומחוממת במזג אויר קר וכך מבטיחה נוחות אופטימלית במשך כל השנה. בנוסף, חומר זה הוא סופר קליל ומתייבש מהר.

Q-NOVA סיב מפוליאמיד המיוצר מחומרי גלם שהושבחו. חומרי גלם אלו הם פסולת שהייתה מיועדת להשמדה ותהליך ההמרה המיכני אשר נעשה בו שימוש לטובת ההשבחה אינו כולל שימוש בכימיקלים. מהות התהליך הינו בשימור גישה אחראית במלואה לסביבה. התוצר הוא רשת סיבים קלילה, נושמת המאופיינת בצבעים חזקים ומבריקים.

Supplex רשת סיבים המיוצרת משילוב של חוטי לייקרה ופוליאמיד. משלבת מראה טבעי ותחושה של כותנה עם ביצועים של סיבים סינטטיים. בגדים המיוצרים מsupplex הם בעלי איכויות תרמו-אקטיביות והם גמישים ורכים. בנוסף, הם מתייבשים במהירות והבד מחליק את עצמו בעצמו. לבסוף, הבד נמתח ומתרחב, מאמץ את הצורה והמתאר של הגוף ומאפשר חופש תנועה יוצא מן הכלל.

0
0
סל הקניות שלי
יש להוסיף פריטים לסלחזרה לחנות
Calculate Shipping
Apply Coupon

מדריך מידות

DSC09369

נעים להכיר !

הרשמי לניוזלטר וקבלי 10% הנחה בקניה ראשונה באתר