25% הנחה על כל האתר עד 30.11. קוד קופון: YS25 (לא כולל פריטים במבצע). משלוחים עם שליח עד הבית, חינם בקניה מעל 399 ש"ח.

 

ההזמנה שלי

יוגה למרגלות ההימלאיה – מאת קרן כהן

החיבור שלי למקורות עולם היוגה התרחש ככל הנראה עוד הרבה לפני שנולדתי. אמי היקרה, שעלתה ארצה כשהייתה נערה, נולדה וגדלה בבומביי. היא צבעה את שנות ילדותי באווירה וניחוחות של הודו הרחוקה. גם היום, קרובי משפחה של אמי מתגוררים שם, מה שהוביל אותי למסעות רבים לארץ מופלאה זו.

בגיל 27, בעת ביקור שורשים בהודו, נחשפתי לתרגול יוגה למרגלות ההימלאיה. כבר בשיעור הראשון בו חוויתי את שפת היוגה – התחברתי. סקרנות ותחושות חדשות התעוררו בגופי, ומצאתי את עצמי משתתפת בסדנא ארוכה ומעמיקה שם.

למעלה מעשור התמדתי בתרגול והיוגה הפכה לאורח חיים ולחלק בלתי נפרד ממני – היוגה הפכה לבית. בשנים האחרונות אני משלבת את תרגול היוגה שלי עם מדיטציית מיינדפולנס: מודעות קשובה.

אחרי תרגול והתנסות רבת שנים התגבש בי הצורך להעמיק ולפתוח צוהר נוסף עת הצטרפתי לקורס מורים לויניאסה יוגה בהנחיית אובי ליפשיץ. בשנתיים נפלאות של לימוד רכשתי שיטות הדרכה, הנחייה, כלים לחיים והמון השראה. בנוסף, השתלמתי במפגשי יוגה להיריון בהנחיית רבקה רוזנשטיין.

אני חווה את התרגול דרך כפות רגליי היחפות על מזרון היוגה כדרך אינסופית של למידה, תנועת הגוף, תחושת החיות והתרוממות הרוח המסמנים מחוזות חדשים.

מתוך התבוננות פנימה, מצאתי עד כמה משמעותית הדרך כשהיא טומנת בתוכה הקשבה, רפטטיביות ושימת לב לפרטים. כל אלה מאפשרים הנאה, איכות גבוהה בחוויית הגוף, בטחון וחוסן.

במסגרת ההנחיה שלי אני משלבת תנועתיות ודינאמיות בגוף. שימוש בוריאציות מגוונות ויצירתיות, תוך שימת לב לעבודה נכונה עם הגוף, יציבה ונשימה. מתוך רצון להגיע לאיזון נעבוד גם על המערכת הווסטיבולרית באמצעות מנחים שונים של שיווי משקל והחזקת הקצוות. אותו איזון יכול לקבל ביטוי לאחר מכן גם במציאות היומיומית. באמצעות מיקוד וריכוז מתאפשר מפגש של העצמה, התפתחות אישית, פיזית ומנטאלית.

קרן כהן – מורה לויניאסה יוגה

https://kerenc05.wixsite.com/keren-cohen-yoga 
https://www.instagram.com/keren_cohen_yoga/
https://www.facebook.com/keren.cohen.7505

התמונות צולמו בסטודיו אלהיוגה בשרונה

קרדיט לצלם: כפיר זיו
https://www.instagram.com/kfirziv/

 

0
0
סל הקניות שלי
יש להוסיף פריטים לסלחזרה לחנות
Calculate Shipping
Apply Coupon

מדריך מידות

DSC09369

נעים להכיר !

הרשמי לניוזלטר וקבלי 10% הנחה בקניה ראשונה באתר